css templates
Brezhrad

Luxusní byt 2+kk

Březhradská 149/5, 503 32 Hradec Králové

68,5 m2 + balkon 7,7m2 + sklep 72 m2

Velkorysý prostor je umocněný nadstandardní světlostí. Plusem je i výhled do zeleně a prostorný sklep.

10 minut od centra

Výborná dopravní dostupnost jak do centra města, tak i na dálnici D11, případně do okolních měst.


Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnout nádherný světlý byt, nacházející se ve 2. patře (ze tří) komorního bytového panelového domu po nedávné revitalizaci. Aktuální dispoziční řešení 2+kk nabízí vskutku velkorysých 68,5 m2 obytné plochy, dalších 7,7 m2 má balkón a jako bonus je součástí prodeje i sklep o výměře 7,2 m2. Dispozici je navíc možné lehce upravit na 3+kk.

Vstup do bytu je zabezpečen bezpečnostními dveřmi NEXT s devíti jistícími body, bezpečnostním kováním a vložkou. Hned za nimi se nachází předsíň s velkou vestavěnou skříní s lesklými dveřmi a kováním s tichými dojezdy. Obývací pokoj zůstane vybaven designovou obývací stěnou a závěsnou televizí a krbem na biolíh. Velmi světlá a příjemná kuchyň značky Oresi je vybavena tichými dojezdy, vestavěnou lednicí s mrazákem, myčkou, kamenným dřezem, skleněnou digestoří, barem na vinotéku a dalšími vychytávkami pro pohodlné a moderní bydlení. Koupelna je opět vybavena luxusním nábytkem, WC je řešeno jako samostatné. Prostorná ložnice disponuje vestavěnou skříní a dělící sádrokartonovou příčkou s integrovaným LED osvětlením.

Veškeré podlahy mají po rekonstrukci nové stěrky a vinylovou teplou krytinu s textilní podložkou omezující hluk. Jádro je zděné, spáry stěn jsou opatřeny pružnými dilatačními profily zabraňujícími praskání sádrových omítek. Stropy byly při rekonstrukci opatřeny designovými sádrokartonovými podhledy se zvukovou izolací o tloušťce 6 cm a doplněny vkusným LED osvětlením.

Dům samotný prošel kompletní revitalizací v roce 2015 (zateplení 20 cm, izolace a dlažby balkonů, zábradlí, nové stoupačky, plastová okna PKS MONT se sítěmi proti hmyzu, na balkoně síť proti ptactvu, společné prostory v nové dlažbě a malbě, nově opravené parkoviště). Letos se plánuje rozšířit zabezpečení pomocí kamerového systému. Další nespornou výhodou této nabídky je perfektně fungující SVJ, dům bez zatížení úvěry a nízké náklady na provoz jednotky. Aktuálně zde probíhá převod do OV, anuita již byla splacena ze 100%. Nemovitost lze tedy bez problémů financovat pomocí hypotečního úvěru.5,590.000 Kč

© MT - REAL s. r. o.    +420 725 607 787    makler@mtspol.cz